Mr. Marek

Co vám tento týden udělalo radost a vykouzlilo úsměv na tváři?

Zajimavá a veselá příhoda? Zaslechnutý dobtý vtip? Nebo setkání se online s dobrým člověkem? Či snad prostě zasloužený relax? Pochlubte se.

Nejlepší odpověď
Kepler

Asi jeden mail, kde byly opravdu chechtací obrázky, vtípky a tak. Teď mám úsměvem zdeformovaný xicht, protože jsem si dal pár long drinků (vodka + hruškový juice). To se zase bude krásně usínat, možná i prdět!

Další odpovědi
Mc Merkurion

… dobrej vtip ??? >>> když jsem slyšel, že prej po Velikonocích rozvolněj … no, jo, ale po kterejch …

marci1

Rozkvetl mi znovu vánoční kaktus a africké fialky. 🙂

"SMS od manžela:
Šárko, na přechodu pro chodce mě srazilo auto.
Martina mě odvezla do nemocnice.
Doktoři mě prohlédli, udělali testy a rentgen.
Krve se pod lebeční klenbou nahromadilo hodně, ale snad to nebude mít za následek poškození mozku.
K tomu mám ještě zlámaná tři žebra, komplikovanou zlomeninu levé nohy a roztříštěný pravý loket.
Doktoři doufají, že mi ruku nebudou muset amputovat.
Tvůj Láďa

SMS odpověď manželky:
JAKÁ MARTINA…?!"
🙂

elkon

Občas už vylezlo slunce.

quentos

Dobře odvedený kus práce, ať už při překladu (a v jeho rámci úspěšně rozlousknutý grafologický oříšek) nebo online výuce. Online turnaj ve slovenském scrabblu, vedlejší soutěže s ním spojené (např. přesmyčky světových řek – udělalo mi radost, kolik jsem jich vyluštil) a ulovené tři výhry. Že jsem se nedal odradit nepřízní počasí a vyrazil denně na procházku. Znovuobjevení oblíbené zpěvačky z mládí. A v neposlední řadě to, že maminka přežila očkování bez úhony.

nyjono

K úsměvu mi stačila ukázka v TV z filmu ˇ-Zeny v běhu.
Považuji ho za velmi zdařilý.

led

Žiarivý úsmev vyvolalo Jarné Slnko a tým šanca získať viacej „vitamínu/hormónu“ D3 ako ochranu zdravia proti pandémii.
Preto vyliezajte od počítačov, z plechových tátošov, čo najviac pod liečivé lúče Slnka.

plebs

Když začne západ s východem a naopak hodnotit konkurenta.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.