12kolemjdouc

Co umoznuje lidskemu mozku poznat kdo je nebo neni atraktivni?

ja jako muz heterosexual bych nedokazal poznat, ze nekdo jako Adam Levine neni atraktivni

Odpovědi
Mc Merkurion

… no, řekl bych, že mozku dá signál úplně jiný orgán …

Dochy

Neexistuje objektivní znak atraktivnosti, který by mozku mohlo být dáno poznat. Každý člověk tohle vyhodnotí jinak a vyhodnocuje podle různých kritérií, z velké části kulturně podmíněných.

CTTON

Podle mnozstvi sm**u v p*hlm or***. Také to může být dáno k*****u, v Africe se nelíbí lidem třeba krátke krky.

zjentek

Hormony, potažmo chemie. Dnes na ni lidé už moc nedávají, chtějí „se mít dobře“ a proto při své volbě partnera upřednostňují materiální hodnoty, jaksi logicky propojené se vzděláním, před INSTINKT a TO JE CHYBA. Celá společnost tím jde do kopru.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Ještě jedna „otázka“ bez otazníku a začnu to automaticky mazat.

zjentek

Jsem pro!!!