zjentek

co signalizuje tzv. mravenčení malíčků horních končetin každé ráno při probuzení?

Nejlepší odpověď
Drap

Takto se projevují karpální tunely. Snadná operace to napraví.

Další odpovědi
Ametyst

Nejspíš nedostatečnost v prokrvení.

Jiří Bohumil

Že ještě žiješ. Horší bude, když nebudeš cítit nic. To už budeš asi „úplně“ mrtvej. Mě stačí, když se ráno vůbec probudím. A raději neřeším, co mě kde bolí, brní a pálí. 🙂
Jinak, v poslední době, nejvíc „signalizuje“ Fiala. A většinou blbě. Což ale asi s touto otázkou nesouvisí, ale mě to slovo inspirovalo. 🙂

cappuccino

Bud karpalni tunely nebo zkraceni jedne slachy. Nejlepe je navstivit nervoveho, at zmeri impulsy. Nekdy staci rehabilitace a orteza, nemusi se hned operovat.
Ale nejspis to souvisi i s praci na klavesnici. Dej ruku obcas dolu a procvic ji.

duch svaty

Nic dobrého.

led

Je to signál vášho chorého organizmu, že napriek týmto zdravotným príznakom ešte žijete.
Príčin „mravenčenia“ môže byť niekoľko. S touto otázkou sa obráťte na svojho ošetrujúceho lekára. Nespoliehajte na anonymne rady.