xiperio

Co si myslíte o člověku, který vědomě týrá a mučí zvíře?

Měl by dostat doživotní zákaz vlastnit živého tvora? Když sadisticky týrá bezbranného psa, kočku. Byli by jste pro větší tresty, za tato nepochopitelná zvěrstva,?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano byl bych. I když v zákoně až zase tak nízké sazby nejsou, ale bohužel justice je nevyužívá. Většinou to skončí pokutou a podemínkou.

Další odpovědi
Ametyst

Nesleduji, jaké za to bývají tresty, ale dala bych mu dobře mířenou ránu pěstí. Je to lepší než všechny výchovné řeči.

Rocker

Samozřejmě by takový ,,člověk" neměl už nikdy mít doma nic živého.
Osobně bych to s takovou zrůdou řešil trochu jinak.

12kolemjdouc

Spis mi to prijde stupidni. Nedava to smysl.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.