Marty Koller

Co si myslíte o člověku, který mi bezdůvodně napsal na Messenger taková slova? Měl jsem tehdy právo ho nahlásit?

„Ty jsi hrozný debil, strašně rád bych tě nakopal do prdele, než ty vykopneš co jsem koukal na videu tak já ti masážím takových háků že tě poveze rovnou rychlá, ty máš ruce jako párátka, já mám ruku jako tank a když ti dám facku tak ti ustřelím hlavu

Jsi úplný ubožák kotlím se z tebe
Tebe bych praštil jen tak do ksichtu kdybych šel po ulici
Já jsem pořadatel bitek na ulici.“

Zablokoval jsem ho, už je to dýl. Jak by jste jednali vy, měl jsem ho tehdy nahlásit. Když dám video na Facebook jak ukazuju bojový sport a on se předvádí jako neznámý člověk v Chatu že mě zbije🙄

Odpovědi
_Bůh_

Odporné jednání. Připomíná mi to jednání uživatele Kepler, když se posmíval ženě, která byla předmětem jednoho článku. Někteří lidé jsou prostě nevychovaní.

zjentek

Tak ho vyzvi, ne? Ať ti live předvede ten svůj um! (;

quentos

Že neumí psát. Podobně jako ty.

Kepler

Čekám na odpověď uživatele -Bůh- Viz interní pošta.