marci1

Co si ještě pan Rath ve vězení pro své pohodlí vymyslí?

Už to byly džíny a zdravotní matrace, kterou mu již zabavili. 🙂
https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/vezenska-sluzba-rath-statni-zastupitelstvi-veznice-bradacova.A200105_151­153_domaci_ku­ce#utm_source=rss&ut­m_medium=feed&ut­m_campaign=do­maci&utm_conten­t=main
https://pixaba­y.com/cs/vector­s/postel-%C4%8Dty%C5%99i-plak%C3%A1t-luxusn%C3%AD-lo%C5%BEnice-575793/

Nejlepší odpověď
Kepler

Chudáčkovi závidíte fešácký kriminál? Všude na světě jsou pro prominety a šéfy mafií daleko lepší vymoženosti. Už schází jen vodní postel a masérky z Thajska.

Další odpovědi
Edison

1. Vymyslet si může co chce. To je jeho svoboda, kterou mu nelze upřít ani ve vězení. 2. My nemůžem vědět, co si vymyslí, neb mu nevidíme do hlavy a neznáme budoucnost. 3. Správná otázka by byla, co mu ještě jako společnost ve vězení poskytneme.

Drap

Může vymyslet cokoli. Pokud mu to někdo povolí, jako v případě matrace, tak to neni nic proti ničemu.

led

Ak si vymyslí charitatívnu návštevu milosrdných sestier z domu s červenými lampami a lekár mu to ako spôsob liečby predpíše, následne sudca povolí, tak mu nezáviďte, keď to médiá vytiahnu.Keď je to možné za Veľkou mlákou (podľa US filmov), dožičte to aj jemu.

Kryšpín

Až vyjde předčasně z vězení, napíše knihu, bude pořádat besedy, udělovat autogramy a část čecháčků mu bude fandit.