Brunette56

Co říkáte na mobil iNew V3?

Chci si pořídit nový mobil, tenhle model se mi velmi líbí a hlavně má i fotoaparát ve předu, který moc chci. Ale protože jeho cena je pro mě docela vysoká, nechci později litovat. Má někdo tenhle mobil a co na něj říkáte ?

Odpovědi
McArthur

Zkušenosti s touto značkou nemám, ale podle informací z prodeje (Mironet), se nejedná o oficiální distribuci do EU ani do ČR, takže při koupi si vybírejte ze spolehlivých prodejců, protože případnou reklamaci budete uplatňovat jen u nich. Žádný záruční ani pozáruční servis tady není.