Savier

Co mám dělat, pokud se mi začne chtít močit v autobuse?

Pojedu teď dvě hodiny busem a budu tam pít pivo. Co dělat, když se mi bude chtít jít na malou? Děkuji.

Nejlepší odpověď
elkon

Když víš, že pojedeš dvě hodiny, tak nechlastej. Normální člověk se bez toho snadno obejde a napije se až vystoupí.

Další odpovědi
cappuccino

Otazka je myslena vazne???

Rokio

Nepít.

Pokud se přece jen napiješ, budu ti moc držet palce, abys moč v sobě udržel. Věřím ti. Dokážeš to. Musíš si jen víc věřit.

Dochy

2 hodiny to znamená dálkový autobus a tam snad mívají WC. Snažil bych se ho nepoužít, ale když není zbytí…

quentos

V akutních případech lze požádat řidiče o mimořádné zastavení.

Savier

Rokio: Děkuji za radu. Nakonec jsem nepil a bylo to super rozhodnutí. Děkuji.

Savier

cappucino: Bohůžel ano. Už jsem to ale vyřešil, v autobuse jsem raději nepil. Děkuji.