jirka F

Co mám dělat, když mě průjem chytne na ulici?

Mám neschopenku, ale akutně potřebuji k lékaři vzdálenost 5 km co mám dělat když mě chytne na ulici průjem?

Nejlepší odpověď
quentos

„… když mně průjem chytne na ulici“ znamená, že začne ten průjem hořet. (Dnes není nic jednoduššího než si ten rozdíl mezi „mě“ a „mně“ prostě vygooglit, ty seš línej udělat i to). Takže jediná rada – prostě ten průjem uhasit.

Další odpovědi
Disraeli

Vem si plenky. ;) :P
Přece to zadržíš, ne? Nejsou veřejné záchody poblíž? Jestli seš jistý, že tě to chytne a „neudržíš to“, tak radši nikam nechoď a lékaře přesuň na jindy. Jinak mě nic nenapadá.

aliendrone

No, hlavně si k prděli přidělej něco na funkční způsob blatníku/zástěrky. To s ohledem na ostatní, víš? ;) :D :D

Tyo, teď mě něco napadlo! JAK si vůbec někdo může dovolit o mně prohlásit, že jsem sebestředný a bezohledný? První odstavec mé odpovědi to jasně VYVRACÍ! :D :D :D

led

Ak vás to chytí na ulici v meste, navštívte najbližšie reštauračné, pohostinské zariadenie, či hotel, ubytovňu, obchodný dom, úrad a slušne požiadajte o možnosť návštevy tamojšej miestnosti s označenej výstižne OO,alebo panáčikom. Ak nenájdete nič navštívte služobňu polície a požiadajte tam. Aké heslo dnes používa „Česká polície“? Nie je to náhodou „POMÁHAT A CHRÁNIT“? Tak by vám mali pomôcť.
Dodatok:
Zdravotnícke zariadenia som vynechala zámerne, pretože ako som zistila, prísne dodržiavajú úradné hodiny a jednoducho vás mimo ordinačných hodín tam nepustia (vlastná skúsenosť)

zjentek

Zavolej mu že se cestou k němu určitě posereš ať přijede! 🤷‍♂️

Drap

Vezni si kbelík, roličku papíru a vyraz. Celou cestu budeš připraven.

paul1

Pokud nejste daleko od domova, tak je to jednoduché – vrátit se domů.

marci1

S průjmem musí člověk zůstat doma a hlavně poblíž WC.

Darcy

jestli to bude teď nekdy (podzim, zima) užiješ to teploučko v gatích ;)