12kolemjdouc

Co kdyz mam pritelkyni pravnicku

Musel bych za nej platit a mohla by me zastupovat?

Nejlepší odpověď
mosoj

Přestaň se vytahovat a zeptej se jí.

Další odpovědi
Drap

Další výmysl? Zastupovat tě může kdokoli, koho zmocníš. Ceny v těchto službách se stanovují dohodou, takže záleží na vzájemné dohodě.

elkon

Nauč se česky, pokud chceš položit normální dotaz.

Pepa25

Advokát samozřejmě může zastupovat osob blízkou – vyjma situace , kdy by se tím dostal do střetu zájmů (např. pokud pracuje pro vašeho zaměstnavatele, tak by vás nemohla zastupovat ve sporu s ním). Povinnost účtovat palmáre není, takže může příbuzným či známým poskytovat služby zdarma.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.