Marty Koller

Co jsem to zase udělal? Nevíte, co mi je?

Trpím depresemi které neléčím, Před třemi měsíci v Květnu v půlce Května jsem se sebepoškozoval nožem a způsobil jsem si zranění, do krve to nebylo krev mi netekla žádného zánětu jsem si nevšiml bylo to takové obyčejné říznutí a pod tím jsem měl vidět kůži, jen se mi sloupla kůže a zranění se uzdravilo a zmizelo ale dělám si starosti abych neměl infekci, nic jsem s tím neudělal akorát jsem si to párkrát nastříkal dezinfekcí, když na to nemyslím tak mi nic není a jsem úplně zdravý ale vždy když si na to vzpomenu tak mám úzkosti a těžké panické záchvaty, můj psychický stav je špatný. Občas mám takové divné představy a děsivé sny že mě někdo sleduje.
Proč když na to nemyslím tak mi nic není? A když si na to vzpomenu tak se mi z toho dělá zlé?

Každý den užívám vitamíny D,C a od rána do večera se cpu ovocí a zeleninou a cvičím náročné sportovní aktivity. To co cítím může být úzkost.

Může za to?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Infekce

Žádná infekce to nebude, ta už by se dávno projevila hnisáním rány. Nelze odpovědět, protože anketa je špatná. Chybí jiná možnost. Alespoň by bylo vhodné doplnit kolonku „blbost!“ tou je totiž vše zapříčiněno. Svěř se raději do rukou odborníkům a neřeš své zdravotní problémy na netu. Diagnostikovat na netu bez vyšetření nikdo nedokáže.

Další odpovědi
jirka F

Deprese, úzkosti

Odpovídám jen tak obecně ze své zkušenosti trpěl jsem těžkými depresemi chtěl jsem se i zabít skokem do rokle a pořád jsem bezdůvodně brečel byl jsem převezen na psychiatrii kde jsem se léčil 2 měsíce poté mě propustili ale že by mě nějak pomohli možná trochu pomohla mě až paní psychiatrička a především to že jsem si našel práci v které jsem spokojený bež něco dělat štípej dříví nebo jezdi na kole cokoliv pokud to tedy nepomůže doporučuji se svěřit do rukou psychiatra.

Smack

Deprese, úzkosti

paul1

Deprese, úzkosti

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Marty Koller

Přesně, řidič Roman má s tebou pravdu Elkone

elkon

Marty Koller. Tvoje reakce mě nepřekvapuje, jak se říká „potrefená husa se ozve“.

Smack

Kup si psa a choď do lesa.

Marty Koller

Já mám psa

Smack

Potřebuješ serotonin, bez antidepresiv to nepůjde.

elkon

Místo psaní nesmyslů zde, zajdi cvokaři.

Řidič Roman

Spíše by jsi měl zajít k cvokaři ty,Elkone,protože podle komentářů nejsi normální.Furt každýmu jenom nadáváš a nic jinýho

elkon

Nikomu nenadávám, to jsou jen reakce na většinu primitivních otázek. Ani se nedivím, že to autoři nepochopí. Nemají na to. Ten, kdo má přehled a odstup, dobře chápe moje reakce. Tato poradna je jako zakletá, z větší části sem chodí buď magoři, nebo dementi. Ti normální, se dají spočítat na jedné ruce.