Gus_Fring

Co je na Jamesi Bondovi či jeho představitelích tak atraktivní?

Pokud je mi známo, tak bývá James Bond anebo jeho představitelé pro opačného pohlaví přitažlivý.

Nejlepší odpověď
Kepler

Protože byl proti míchaným koktejlům (nejsou zdravé) a chtěl je výhradně jen protřepané. A pak taky to, že dokázal velmi elegantně klofnout každou hezkou babu, která se mu připletla do cesty.

Další odpovědi
Michaela66

James Bond je film pro milovníky akčních filmů. Atraktivita herců je pro každého individuální.

iceT

Je elegantní, chodí v obleku, chová se jako gentleman, má pěkné auto, umí to s ženskými i s bouchačkou, zřejmě je i velmi chytrý i vtipný a umí vybruslit z každé situace. Pierce Brosnan jako představitel JB byl pro mě velmi přitažlivý.