jirka F

Co dělat pro rozveselení?

Je mě smutno. Co mám dělat, aby mně bylo lépe?

Nejlepší odpověď
hapiky

Smích léčí smutek, ale jak nebo čemu se smát v pochmurném světě?
Někdy stačí dobrý vtip.
Tenhle znáš?
Přijde policajt za zahrádkářem a obviňuje jej z pálení slivovice. Zahrádkář tvrdí že nepálí. Policajt ukáže na destilační přístroj a říká: Vždyť tu máte přístroj na pálení,. Zahrádkář odpoví , že sice přístroj má, ale že nepálí. Policajt říká, že mu dá 500Kč pokutu za to, že má přístroj. Zahrádkář nu dává 1000kč. Proč, ptá se policajt. 500Kč za znásilnění. Vy jste někoho znásilnil? Ne, ale mám přístroj.

Další odpovědi
quentos

Tuhle ses chlubil, že bereš antidepresiva. Takže tady bohužel na rozveselení nepomůže nic.

Rokio

Jít na procházku, popovídat si s přítelem nebo si přečíst dobrou knížku.

paul1

Což takhle podívat se na nějaké vtipy?

Zdroj: https://czvti­py.cz/category/vti­py-o-sexu/

Ametyst

Pomáhá film Někdo to rád horké. 🙂