zjentek

Co chtěla autorka sdělit touto částí textu?

„jak málo znamenají slova
a co svede moje hlava“>>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=QN2HJ0N6odw

Této části nerozumím. Rozumí někdo další? Děkuju.

Odpovědi
Cenobita

Je to písnička, v nich jsou někdy používané verše nebo rýmy zcela nesmyslně, jenom proto, aby se to rýmovalo. U některých autorů ani nemá smysl analyzovat.

Kdybych se mohla narodit znova,

třeba bych nepoznala,

jak málo znamenají slova, (= říká se, že více než slova jsou činy, proto slova neznamenají někdy nic)

a co svede moje hlava. (většinou hlava svede myšlení, mimo jiného, tedy bych nevěděla, jak myslím, kdybych se narodila znova jako někdo jiný)

aliendrone

Jen si dovolím ti připomenout, že podrobovat racionálnímu rozboru ženské tlachání je cesta do pekla. Ony často mluví JEN PROTO, aby „řeč nestála“. V tomto směru MUSÍŠ spolupracovat, i když „jedním uchem tam, druhým ven“. 😐

Ale POZOR! Chce to vytrénovat techniku. Může přijít kontrolní otázka (jestli dostatečně pozorně nasloucháš/vnímáš). Jestli při zodpovězení neuspěješ, je to jen JINÁ cesta do pekla! 😕

Stručně shrnuto – my chlapi to máme jednoduché. Potvrdí všech deset žen z pěti. 😉 😁 😁

BTW – co to na nás zkoušíš? Příště přijde prověrka, jestli umíme chodit nebo třeba dýchat? 😉