hapiky

Co byste brali více: Normální je nelhát, nebo Normální je nebýt vůl?

Vůl není vůbec sprosté slovo!

Nejlepší odpověď
Kepler

Bral bych obojí, to druhé možná více. Skutečnost je ale taková, že se úplně normálně lže a být volem se můžeme stát tak snadno, že si toho kolikrát ani nevšimneme. Takže jsme druhem nenormálním, Homo sapiens abnormalis.

Další odpovědi
paul1

Více se mi líbí to první, mělo by převažovat.

Reezo

Já osobně nikdy nelžu v důležitých věcech. Lžu jen když jde o takzvanou milosrdnou lež, kdy nechci třeba ublížit druhému případně to přikreslím, aby to zmírnilo negativní dopad. Někdy je ale lepší si ten popel na hlavu vysypat.

Postmaster

Normální je být tím čím jsi a nehrát si na to co nejsi

Zdroj: https://vitkou­ba.signaly.cz/

elkon

Oboje.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.