tvaruzekcz

Co by sis vybral? Ztratit všechny své dosavadní vzpomínky, nebo už nikdy nemít žádné nové?

Nejlepší odpověď
annas

Vaše otázka není váš originál. . Nevložil jste totiž odkaz na zdro, přestože jste otázku převzal
https://www.pro­naladu.cz/50-osvobozujicich-otazek/

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&q=Ztratit+v%C5%A1e­chny+sv%C3%A9+do­savadn%C3%AD+vzpo­m%C3%ADnky%2C+ne­bo+u%C5%BE+nik­dy+nem%C3%ADt+%C5%BE%C3%­A1dn%C3%A9+nov%C3%A9%3F

Podobné otázky, ale původní, jsou v archivu.

O přátelích se říká: Pro nové známé nezapomeň na staré. Řekla bych, že to platí i pro vzpomínky.

Vzpomínky jsou rájem, z něhož nemůžeme být vyhnání. Některé špatné vzpomínky spíš vymažeme,. ty hezké zůstanou. K nim se mohou přidat nové.

Vzpomínky jsou minulost, není možné změnit, a litovat. . Ale je třeba žít tady a teď. Budoucnost je přece nejistá …

Další odpovědi
zjentek

Poznal jsem lásku a miloval jsem. Čili za sebe – nemít už žádné nové. (Bo by mě to mohlo potkat znovu a to zavání ZRADOU.)

Postmaster

Vše je Matrix

Ametyst

Nemít žádné nové bude snadnější, zato nabyté zkušenosti a celoživotní zážitky si chci uchovat. Nemít nové vzpomínky se vlastně víc podobá stárnutí: babičky a dědové jsou plní vzpomínek na mládí , zato přítomnost pro ně není moc vábná. Dnes není vabná pro spoustu lidí, kteří právě mají paměť.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

cochee

Tos vymyslel sám, takovou otázku? To jako, čistě hypoteticky, kdyby ten stav nastal třeba když jsem v práci, tak bych zapomněl, kde bydlím a kdo je moje rodina?

annas

Nevymyslel. Otázky jsou na netu, Je i na FB – nějaká soutěž.