jirka F

Co by se stalo, pokud by lidé ztratili smysl pro humor?

Vše by brali vážně.

Nejlepší odpověď
elkon

Zbytečná spekulace k ničemu.

Další odpovědi
cappuccino

Humor je korenim zivota! Takze by nam zivot asi nechutnal!!

Drap

Byli by úplně bez humoru. K tomu abys věděl ,,co by, kdyby,, potřebuješ křišťálovou kouli. Jinak se to nedozvíš.

marci1

Humor je podstatou života, takže by lidé asi vyhynuli! 😄

Tonda Káňa

Byli by jako elkon.

da ny

Prvním dvěma generacím by život „zhořkl“, nechutnal, jak píše cappuccino.
A zamrzl úsměv na rtech.
Ti ostatní by prostě žili bez humoru. Vůbec by netušili, že a co jim chybí…..

Rokio

Byli by Shino Aburame, ninja z anime Naruto, který se specializuje na brouky.

Zde je odkaz: https://www.pos­tavy.cz/shino-aburame/
zdroj: postavy.cz

zjentek

U mě nic 🤷‍♂️💁‍♂️🙋‍♂️

quentos

Vždyť sis v popisu otázky odpověděl sám. 🤦

led

Myslíte, že zmysel humor je výdobytkom človeka a „nižšie“ živočíšne organizmy ho nepoznajú? Ste na omyle. Pozorovali ste niekedy primáty (opice), alebo napríklad domáce psy a mačky?
Aj humor je treba brať vážne, pretože je to súčasť života a výsledok vedomej činnosti. Je to ventil, ktorý uvoľňuje pretlak „vážnosti“ života, situácie. Nebudem to tu rozoberať, každý, kto premýšľa, humor isto rozpozná.
Ale humor jednotlivca nemusí vždy v súlade s humorom iného. Napríklad okrem nám známeho bežného humoru, ktorý nám uvoľňuje bránice, jestvuje aj mediálny humor moci, ktorým sa pretláča vôľa myšlienky mocichtivých medzi davy a jednotlivcov.
Hm, teraz neviem, píšem toto vážne, alebo len ako pokus o nepodarený vtip?