cappuccino

Cim to je, ze kluci se tady na odpovedich porad hadaji a napadaji, zatimco my holky jsme spolu naprosto v pohode?

Dokonce se nekdy i dokazeme zasmat?

Nejlepší odpověď
elkon

Povšimni si, kdo sem pokládá hloupé otázky. Holky to nejsou.

Další odpovědi
cochee

Já neznám odpověď na otázku, ale co se týká toho dodatku, tak já se tady (ačkoli ne s někým, ale sám) směju tak 80% „dotazů“. Akorát to není takový ten normální smích, ale spiš smích ze zoufalství.

wolstryt

Ač se to může zdát jako paradox, tak je to kvůli tomu, že kluci používájí více logičtější část mozku než ženy – ty více používají emočnější část mozku. Takže když si holka např. přečte v novinách, že z pojídání brokolice omládne začne jíst brokolici a tuto „omlazovací kůru“ bude doporučovat i ostatním holkám, které ji ještě poděkují za radu, takže k žádnému sporu u nich dojít ani nemůže. Když si to stejné přečte v novinách kluk dojde k tomu, že se klučičí tábor okamžitě rozdělí na dva nesmiřitelné tábory – na ty co budou tvrdit, že to je nesmysl a na ty co budou říkat, že to je pravda.

Filip84

Protože holky jsou obecně náročnější na harmonické vztahy. Realita je však taková – často, nikoli vždy – že jedna druhou by sežrala, a tak jsou to právě ony, kdo ty harmonické vztahy rozbíjí. Vznikají mezi nimi skupinky, jedna nemusí tu, ale musí tu, a ta, co nemusí tu a musí tu, tak zase nemusí tu, co ta druhá musí, a tu, co ta druhá nemusí, musí. Jo, a všecky „klovou“ jednu, vždycky se taková najde.

Proč to není tady? Obávám se, že jenom proto, protože tu k tomu není prostor a příležitost. 🤷‍♀️😅

Hádají a napadají? Mi, až teda na pár protivných, nemocných a zamindrákovaných dědků (tak jako v reálném životě 🤷‍♀️😅), že by se tu dělo to, co popisuješ. Tak je tu hodně pacientů s hlavou, administrace to neřeší, a pokud by to nikdo neřešil, tak už je to tu dávno „schizofrenik­.odpovedi.cz“. No a pak je tu ten náš – slavný a vyhlášený – Troll. Co je jedenkrát tak, podruhé jinak, ale otravuje a kope kolem sebe. A toho taky admin neřeší. 🤷‍♀️🙃

Tak? 🤢🤢🤢

zjentek

Cochee, možná si jen příliš důležitý a proto se ti to takto děje.

No, a zároveň jsem touto svou připomínkou odpověděl cappucce na dotaz! 😃

Ametyst

Elkone, není nic jednoduššího, než hloupé otázky ignorovat. Ovšem když se kluci chtějí hádat, a hlavně se prosazovat vůči druhému, dopadne to jako vždycky.:-)