Savier

Chtěl bych jít před školku rozdávat dětem bonbóny. Nebude to vypadat divně?

Nerad bych vypadal jako nějaký predátor. Chci jen udělat další dobrý skutek do mé sbírky. Děkuji.

Nejlepší odpověď
elkon

To je nejrychlejší cesta na policejní stanici.

Další odpovědi
Disraeli

Rokio bude vědět. To je jeho mentalitě blízké.

I kdyby se tu Rokio neobjevil, aby ti poradil, tak jen bež. Směle do toho! Uvidíme, jak to dopadne (a odkud napíšeš příště, pokud se dostaneš k PC). 🤣

Rokio

Více v pohodě by to bylo, kdybys byl žena. Mezi něžným pohlavím tolik úchylů není, takže by to nevypadalo tak divně.

Ty bonbóny dej učitelce a ta je rozdá děckám.

da ny

Bude…
I jako vtip, je to nepodařené!
Přeskočilo Ti…?
Chceš skončit v blázinci (v lepším případě) nebo v klíčovém průmyslu?
Ty bonbóny, budou, bez drog a návykových látek?
Dej pozor, ať Tě nějaký bodrý, urostlý tatínek neseřeže, jako žito! 😛

Dej do školy/školky „sponzorský dar“, originální balení bonbonů, lízátek, ovoce atp.
Vedení/učitelky to rozdají dětem. Nebo schovají na Mikuláše či jako odměnu,
za nějakou činnost, sportovní aktivitu apod.
Chceš udělat „dobrý skutek“ nebo, aby Tě, někdo plácal po ramenou ?

Drap

Řekni o tom vedení školky, nebo alespoň učitelce a myslím, že je to spíše potěší.

Tonda Káňa

Bude to vypadat divně… Ani je prosímtě nefoť do své sbírky 😁😁

Co za dobré skutky už ve sbírce máš? 😀

Savier

Krmení holubů (slunečnicová semínka, pro ně vhodné krmivo), krmení ryb, pohlídal jsem dnes babičce košík v kauflandu, zatímco si šla odskočit na malou.

Tonda Káňa

A pouštíš staré lidi a těhotné v MHD sednout?? 🤔👆

Savier

Pro Tonda Káňa.

Savier

Disraeli: Večer byste se to dozvěděli ve zprávách 😂

Disraeli

🤣