Smack

Chodí pracovat k policii lidé, kteří chtějí být chráněni zákonem a zneužívat svoji pravomoc?

Nabory k policii.

Nejlepší odpověď
Drap

Co tě vede k takovým úvahám? Je sice možné, že se tam i takový člověk dostane, al nelze to paušalizovat, spíše brát jako něco vyjímečného.

Další odpovědi
Schluker

Teoreticky by je mely vyloucit psychotesty, prakticky se tam nejaci takovi urcite najdou.

elkon

Prvoplánově jistě ne. Bude jich minimum.

Michaela66

Ano, a vedle toho jsou u policie lidé, kteří pravomoc zneužívat nechtějí, ale prostě jen neznají zákon a správný úřední postup. Například když dělají kontrolu občanky u všech pasažérů, když ji mohou dělat jen u řidiče apod.

Ametyst

Možná se jich pár najde. Lepší důvod ale vidím v tom, stát se státním zaměstnancem, kteří nebývají vyhazování z práce a přidává se jim na platech.Na rozdíl od soukromého sektoru.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.