Sjømann

Chci změnit svou banku. Kterou banku mi doporučíte?

Jsem u KB, ale nejsem spokojen. Zvažuju Air Bank, Fio a Monetu.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Airbank má nejlepší aplikaci, Fio jednoduché služby a internetové bankovnictví, Moneta aktuálně nejvýhodnější spořící účty.

Další odpovědi
Emefej

Nejprve napiš, s čím konkrétně nejsi u KB spokojen, poté se možná dočkáš odpovědi od klientů jiných bank.

Dochy

Z těch, které jmenuješ, bych volil Air Bank, mám s nimi dobrou zkušenost. Ostatní osobně neznám. Fio (jestli se něco nezměnilo) měla být ryze česká, což je v mých očích plus, ale když jsem to řešil, byla trochu složitější na to stát se novým klientem.

elkon

Kdybych měnil banku, tak se budu rozhodovat ne podle reklamy, ale podle toho, komu ta banka patří. Rozhodně bych ale nesvěřil své peníze Bakalovi.