jirka F

Četl někdo z vás někdy nějakou zajímavou knížku?

Například z pohledu jezevčíka nebo jezevčík jako svědek.Kronika ohně…atd.

Nejlepší odpověď
Drap

Četl jsem celouřadu hodně zajímavých knih, ale žádná nebyla z pohledu jezevčíka.

Další odpovědi
elkon

Zajímavých knih je mnoho, ale vždy je to subjektivní pohled.

iceT

Hodně zajímavých knih jsem četla. Jednou z nich byla s názvem V plamenech. Ačkoliv mi nesedl styl vyprávění, knihu jsem dočetla. Hlavní hrdinka je účastníkem požáru, po kterém i s dcerou leží v kómatu v nemocnici a její duch nebo duše se snaží přijít na pachatele, jelikož se zdá, že požár byl založen úmyslně a útok by se mohl opakovat.

Rokio

Ano, Dášeňka, čili život štěněte.

cappuccino

Zajimavych knizek jsou plne obchody a plne knihovny! Takze nejakou zajimavou knizku cetl urcite kazdy z nas! Tedy kazdy, kdo cte.
Ovsem o jezevcikovi spis nejake dite!

led

Tie pre mňa nezaujímavé a nepotrebné jednoducho nečítam.
**Neviem, čím to je, ale aj dnes si môžem dovoliť čítať práve tú knižku, ktorá ma naozaj zaujme. **
Niekedy „čítam“ novým spôsobom, v tme si ju vypočujem (ako audioknihu, dnes už nie je problém previesť text do hlasu)

Oskarsson

Mě zaujala kniha od Robina Sharmy – Mnich, který prodal své ferrari, která mě motivovala k zamyšlení nad svým životem. Pak kniha od Oscara Wilda – Jak je důležité míti Filipa. A mnoho dalších.

quentos

To je zase otázka. Ano, zajímavých knih jsem četl stovky.

Tonda Káňa

Oskarsson: Jžš, vůbec spojení „jak je důležité míti Filipa“ nepoužívej! Já nejsem pověrčivý, ale nikdy nevíš… 😬😬

jirka F

Cappuccino: Ten děj této knihy z pohledu jezevčíka určitě pro děti, není tam se baví o tom jak jedna dívka. Si namlouvá partnery a jeden tuším Thomas je surovec že toho psa vyhodí při jejích sexu.

cappuccino

Dobre, tu neznam. Ale v otazce to vypadalo, jako by to byla knizka pro deti.