Lukáš 001

Budou tento rok další kola přijímacího řízení na střední školy? Kvůli té situaci… Vy víte čeho…

Nemohu nikde najít jednoznačnou odpověď… Pokud víte, stačí dát odkaz či odpovědět jednou větou… Moc děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Už se ptáte po třetí, mohl jste dotazy spojit t v jeden

  1. Odvolání
  2. Přijímací řízení – u této otázky jste nedostal odpověď

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/budou-tento-rok-2020-normalne-i-na-skolach-ktere-vyhlasuji-dalsi-kola-napriklad-i-druhe

3. tak to platí v současnosti

"Jednotná přijímací zkouška bude 8. a 9. června 2020

Jednotná přijímací zkouška na střední školy bude mít jen jeden termín, nikoli dva..

Ministerstvo školství připravilo projekt „Přijímačky bez obav“, v rámci kterého si studenti mohou testy nanečisto online procvičit.

Na čtyřleté obory se budou zkoušky konat 8. června, na víceletá gymnázia o den později.

„Prodloužili jsme čas pro složení zkoušky, a to o 15 minut v případě matematiky"
a o 10 minut v případě českého jazyka,“ uvedl ministr školství Robert Plaga."

https://www.sci­o.cz/prijimaci-zkousky-na-ss/informace-o-prijimacich-zkouskach/

Další odpovědi
PendoLinoso

Ano