FlAsh_7

Bude nový Windows po Windows 10 podporovat programy pro dřívější verze Windows?

Odpovědi
Edison

Rozhodně ne! To by bylo proti obchodní strategii mrquo$hitu.

elkon

Proč by to dělali, byli by sami proti sobě.

Dochy

MS snad tvrdil, že už budou jen W10. Něco se změnilo?

anonym

Nevím o tom, že by MS chystal nový Windows, ale s jistotou se dá předpokládat, že programy pro dřívější verze podporovat bude. Pokud se tedy nebavíme např. o Windows 98.