Boy 13

Bude mít dnešní státní rozpočet nějaké důsledky v příštích letech ?

Budou to muset jednou splácet budoucí generace ? A jak hodnotite výsledek státního rozpočtu ? Navyiss ne zase ceny za potraviny služby a daně ?

Odpovědi
Drap

Každý rozpočet má nějaké důsledky v budoucích letech, ať je sestaven jakkoli. Nemohu hodnotit výsledky státního rozpočtu, když ho dopodrobna neznám a jsou pouze známy informace od novinářů, většinou zkreslené, nepřesné a neobjektivní

Midoc

Rozpočet by měl sestavovat jako vyrovnaný. Nemělo by se žít na dluh,
nebude to z čeho zaplatit.

Tomáš1234

Fakt se mi nelíbí, co tam Babiš předvádí. Nicméně je pravdou, že ČR má stále jednu z nejnižších zadlužeností. Proto nepředpokládám, že by následující generace žily kvůli téhle sekyře v chudobě.
Samotný rozpočet je ale totální brak. Už jenom fakt, že vláda počítá s penězi z daní, které ale plánuje razantně snížit, je celkem všeříkající…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.