Nojonou

Kde lze bezplatně stahovat anglické filmy s anglickými titulky?

Chci se zeptat, kde můžu stahovat filmy v angličtině s anglickými titulky.
Zkoušela jsem stáhnout film na Uložto pomalou rychlostí, ale nejde mi to stáhnout.
Existuje nějaká stránka, kde to poskytuje zdarma? Na tom uložto jsem chtěla stáhnout film Sofiin případ. Nejlíp bych chtěla thrillery. Abych se zlepšila v angličtině a ty znáš nejlíp.
Budu ráda za jakoukoliv odpověď.
Děkuji.

Odpovědi
JežíšKristus

Ahoj, nejlepší je používat torrenty. Přes ně můžeš získat přístup k zásadě všem filmům a seriálům v angličtině.
Torrent serverů je celá řada, já rád používám RARBG nebo 1337× torrenty (stačí si to vygooglit).
Titulky pak najdeš na serverech jako je například SubScene.

Pro všeználky: provoz torrentových serverů není ilegální, kdyby byl, tak tyto servery již nejsou dostupné! O to více je falešná představa, že by odkazování na torrentové servery mohlo být v rozporu se zákonem či kodexem!

nyjono

Na Uložto bez problémů, na Fastshare taky bez problémů.

quentos

… „by jsem“… „aby jsem“… co takhle nejdřív zapracovat na češtině…