Kepler

Aj vel'ká riť vie očariť?

Jak se vám líbí ženské s velkým poprdím, ale jinak se štíhlým pasem a vůbec s velmi výraznými křivkami? Ne však obézní.

Nejlepší odpověď
quentos

Čím dál víc. Jak se říká, správná ženská má bejt za co chytit.

Další odpovědi
zjentek

No tak především je těžko představitelný heterosexuální svazek, kde by chlap nebyl ženskou přitahován fyzicky. Čili ten chlap jde tak či onak po figuře a až jako druhotné se řeší všechno ostatní. Až PO FIGUŘE! A pokud tomu bylo jinak, tak nejde o svazek, nýbrž o byznys anebo kamarádství.

„Brzké sňatky z rozumu = zoufalý podzim života“. Zjentek.

paul1

Líbí, ale viděl jsem některé (na fotkách), kde bylo pozadí už přehnané velikosti, pravděpodobně chirurgicky upravené a to mi spíš vadilo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

zjentek: BRAVO! V Indii to vědí též. Jenom ty chudinky šikmooký nemají za co vzít.