Pata2305

Neviete mi niekto pomôcť s názvom filmu?

Ahojte, obsah si pamätám len matne, ale tu je kúsok. Je o rodine, kde matka je výtvarníčka. Ide niekde preč a muž ostáva doma. Raz večer mu zazvonil dve dievčatá. Vonku leje a oni čakajú na taxík. A tak ich pusti dnu nech nemrznu. Oni ho zvedú… Na ďalší deň ich chce vyhodiť, ale oni ho zaviažu a vydierajú
..... Pokreslia jeho manželky diela… Ďalej si nepamätám

Nejlepší odpověď
Gonfaloniér

Nebezpečné pokušení (Knock knock) s Keanu Reevesem. :DD Docela dobrý film. ;)
https://www.csfd­.cz/film/372820-nebezpecne-pokuseni/prehled/