Ddde

Ztotožňujete se se svým znamením zvěrokruhu?

Zajímalo by mě jak to máte se svým znamením zvěrokruhu. Já jsem kozoroh, ale vůbec na mě nesedíí. Cvičně jsem se podívala na pár charakteristik a jsem vodnář každým coulem. Znám pár lidí na které taky sedí to znamení před nimi. I mí blízcí se shodlii že jsem jasný vodnář. Máte to tady někdo taky tak? A věřítě někdo vůbec na horoskopy?

Nejlepší odpověď
Anemone

Sedí na mě moje znamení zvěrokruhu.

Já na to také nevěřím, přes to, že na mne moje znamení sedí docela přesně. 🙂

Další odpovědi
Kiti

Sedí na mě jiné znamení zvěrokruhu.

Je to tak na 40%. Jsem ryba, ale těch 60% připadá na Berana. Záleží na ascendentu, u někoho je hodně výrazný.

gecco

Sedí na mě moje znamení zvěrokruhu.

Jsa ohnivý kůň hrdě ržám, cudně dodám – panna…
😉

dubraro

Sedí na mě jiné znamení zvěrokruhu.

Taky mi sedí spíše předcházející znamení. Kdysi jsem se dozvěděl, že prý je to vliv fáze měsíce.

Klaproth

Nic na mě nesedí. Je to blbost!

Neveřím na astrologii a nebeská znamení.

pusinka50

Sedí na mě moje znamení zvěrokruhu.

Nerozhoduje jen „Znamení zvěrokruhu“, které znamená postavení Slunce v době tvého narození. Záleží na přesném datu, hodině a místě narození. Podle toho se určuje postavení ostatních planet ve tvém horoskopu vč. důležitého Ascendentu. Povaha člověka je ovlivněna i tím, ve které dekádě v měsíci se narodil. (Dekáda=10 dní, měsíc=3 dekády). Takže např. Kozoroh (21.12.-20.1.) narozený na počátku svého znamení bude ovlivněn povahou Střelce, ale Kozoroh narozený ke konci znamení bude mít povahové prvky z Vodnáře.
Horoskopy uváděné v tisku či na netu, které se zabývají pouze „Znamením“ jsou snůška blbostí.:-)

ivzez

Sedí na mě moje znamení zvěrokruhu.

Překvapivě na mne sedí moje znamení zvěrokruhu. Já na to totiž
nevěřím → o charakteristiku jsem někde „zakopla“ jen náhodou…

GM

Sedí na mě moje znamení zvěrokruhu.

okop

Nic na mě nesedí. Je to blbost!

Mupek

Nic na mě nesedí. Je to blbost!