MonkeyKing

Znáte někoho, kdo vystudoval jeden obor a pak vystudoval druhý a získal titul Mgr.?

Znáte někoho, kdo studoval jeden obor a pak namgr studoval zcela jiný?

Nejlepší odpověď
annas

K čemu vám to bude dobré? Kromě toho je otázka nepřesná.

První obor na střední škole, nebo na vysoké škole?. Takových jedionců, kteří mají maturitu na střední škole a pak vysokoškolský titul, je mnoho.

Přece bez maturity nemůže absolvent studovat na VŠ a získat třeba titul Mgr.

Znám několik jedinců, kteří vystudovali 2 vysoké školy a mají před jménem Mgr. Ing., jiní zase i Mgr. et Mgr.

Těch, kdo ukončili SŠ a získali obor Mgr. či Ing atd, znám stovky.

Další odpovědi
zvonisek

Já jsem myslím dobrý případ. Jsem vyučená cukrář/ číšník, maturita v oboru provoz a ekonomika dopravy a teď studuji vysokou školu filmovou obor režie, scénáristka.

Drap

Nevím, k čemu ti to bude dobré, ale znám dokonce několik. Jeden případ mne napadá a nedosáhl jen Mgr, ale z toho jiného oboru má i doktorát.

Arne1

Ano, znám člověka co má tři vysoké školy – práva, policejní a ještě jednu.

Dochy

Znal jsem slečnu co studovala zároveň FEL a tuším strojní nebo stavební fakultu. Naše cesty se trochu rozdělili, já nebyl zrovna nejrychleji postupující student, ale z toho co vím věřím, že úspěšně dostudovala obě školy, v tomto případě na Ing. (možná jednu na Bc. ale spíše věřím tomu Ing et Ing 😉 )

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.