Martinakola

Znáte dobrý kolagen?

Nemáte někdo tip na opravdu dobrý kolagen? Na trhu jich je spoustu a já nevím, který vybrat.

Odpovědi
Drap

Ano znám. Jsou to vepřové nožky. Je to kvalitní, přírodní kolagen, za relativně příznivou cenu. Doporučuji pro tebe i pro domácí mazlíčky.

terry

Jaký typ kolagenu potřebuješ?
Většinou je myšleno na klouby a vazy.
Ale existují i jiné.

Samsara

Mě se osvědčil OrcaCollagen – jde o prémiový kolagen, který kromě 6000 mg kolagenu obsahuje i plno dalších důležitých a účinných látek (vitamín C, biotin, zinek, kyselinu hyaluronovou …). Díky kolagenu se mi zlepšila kvalita vlasů i nehtů a pleť mám takovou víc hydratovanou a vypnutější. Můžete se přihlásit i k členství, pak můžete čerpat plno výhod, tady najdete víc informací https://www.or­cacollagen.cz/mem­bership/

Hasankova

Holky, to je super doporučení, děkuji :) O kolagenu přemýšlím dlouho a složení Orcacollagenu se mi líbí. Navíc mají i dobré recenze, takže jdu na to členství a objednávku.