Rokio

Znáte alespoň jeden vtip o Češích?

Máte v hlavě nějaký vtip, který zesměšňuje český národ? Pokud ano, můžete ho napsat?

Já totiž žádný neznám a rád bych si nějaký od vás přečetl.

Nejlepší odpověď
Kepler

  • V České republice pomohli otěhotnět 64leté Francouzce.

A to si jen přijela vyléčit nemocné srdce.

  • Co by si přál český člověk, kdyby chytil zlatou rybku?

Lahváče, lahváče a tisíc dalších přání. Varianta: kdyby chytil mořskou pannu a hodil zpátky do vody. Na udivený dotaz kolegy: Proč? by odpověděl: Jak?

  • Co vzejde z toho, když se zkříží prase a včela?

Malý český člověk – pracovitý, ale svině.

Další odpovědi
marci1

Tak jeden:
Dva čeští nezkušení horolezci spadnou do rokle a jeden z nich říká: „Kéž by tu byl Boryš! Ten by nám pomohl.“ A po chvíli zase. Takhle to říká celý den. Večer už tomu druhému došla trpělivost a ptá se: „Co máš pořád s tím Boryšem?“ A první odpovídá: „No, v naší hymně se přece zpívá: Boryš-umí-po-skalinách…“
🙂

quentos

Ztroskotá loď a moře na ostrov vyvrhne Čecha, Američana a Rusa.

Do půl hodiny se objeví smečka lidojedů a všechny tři odvedou do tábora. Tam jim náčelník říká lámanou francouzštinou, že se bude snažit jim pobyt zpříjemnit zvyklostmi moderní civilizace, takže budou popraveni v abecedním pořadí na moderním přístroji. S těmi slovy strhne velkou plachtu a odhalí zrezivělou gilotinu.

Američan poklekne, prostrčí hlavu otvorem, cvak, gilotina sjede dolů a zarazí se jen kousíček nad krkem. Vytáhnou ho zpod gilotiny a náčelník říká, že se bohové slitovali a on jejich přání respektuje a splní onomu muži tři přání. Američan nelení a požádá o loď, pár veslařů a kufr perel. Je mu vyhověno. Pak přijde na řadu Čech. Také má štěstí a gilotina se zarazí těsně nad ním. I on má nárok na splnění tří přání:

„Tak zaprvé bych taky chtěl loď. Zadruhé šest veslařů na ni. A zatřetí, nemáte tu desítku klíč? Já bych vám tu gilotinu spravil.“

Justin1

Vybavuje se mi kurz německého jazyka „Alles gute“ v České sodě.

Na úfod pár slofiček:

eine Simulantenbande – Češi

Potom se mi vybavuje pořad Jana Krause „Uvolněte se, prosím“, kde Kraus čte, co o nás údajně píše jeden americký turistický průvodce.

Někde jsem četl, že vtipy o Češích si prý vyprávějí hlavně Poláci.

Nassin

Víš, jaký je rozdíl mezi ČR a USA?
V USA dělají černí na bílé a u nás bílí na černé.

EKSOT123

Do Čiech prišli po vzore Cyrila a Metoda dvaja nový vierozvestci. Etanol a Metanol… A budú šíriť Breilovo písmo.
>Víte, že Česká pošta musela stáhnout sérii známek s portréty českých politiků?
Lidé nevěděli, na kterou stranu mají plivnout.
>Český ekonomický zázrak spočívá hlavně v tom, že jeho tvůrci jsou dosud na svobodě!
>Přijde trpaslík za americkým prezidentem: „Já jsem trpaslíček, mám lucerničku a hledám s ní zloděje!“ „U nás žádní zloději nejsou, jdi do Ruska!“ Jde tedy za ruským prezidentem: „Já jsem trpaslíček, mám lucerničku a hledám s ní zloděje!“ „U nás žádní zloději nejsou, jdi do Čech!“ Přijde za českým prezidentem: „Já jsem trpaslíček, do prčic, kde mám lucerničku!“

Dalším tématem je koronavirus u nás.

paul1

Nějak mi zrovna žádný nenapadá, ale mám jeden o Pepíčkovi:
Pepíček vyzvídá:„Tati, jaký je rozdíl mezi mužem a ženou?“?
„Jak bych ti to jenom řekl: žena má malou nožku, zatímco chlap má nohu mnohem větší“. „Já to tušil, že ten rozdíl bude mezi nohama“.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

To s tou mořskou pannou je ale vtip o lordovi a Jeanovi, ne o Češích…

Nassin

Kreplere, a takový lemrouch, co?

Kepler

marci: a co teprve takový Hurvínkův Měkoň! Už mě koně, už mě koně vyvádzáááájúúú…