Že by v ČR už opravdu zavládnul originální hyenismus a nevychovanost českého lidstva?

Kdo by to řekl okrádání starých a postižených lidí,šikana,vy­kořistování kde jakého občana ČR ale že už přichází neočekávané násilí a agresivita to bych to mu už neveřil vůbec. Hnus. https://m.novin­ky.cz/article­Details?aId=467922&sz­nu=RkHCDKNw7Npt4gZG

Nejlepší odpověď
ivzez

Ano, zavládl.
Zavládl dokonce už i na Odpovědích.cz → důkazem
je Vaše otázka, která se přiživuje na negativním jevu.

Další odpovědi
led

Nie je to všeobecný jav „českého lidstva“, ale záporné správanie jednotlivcov, ktoré médiá zbytočne glorifikujú. Nie je správne konanie médií uprednostňovať a vyzdvihovať záporné činy jednotlivcov (zjavne záporná antikultúra sa presadila aj v médiách) na úkor iných nepomerne dôležitejších informácií. Z toho vychádza snaha hlavne mládeže napodobňovať konanie záporných „mediálnych celebrít“… Rýchle šípy (Foglar) a Timur a jeho družina (Gajdar) sa dnes už nenosia…

quentos

Ano, dokonce ani čest už tu nemá své místo. Důkazem toho jsi třeba ty – zdejší kodex ti je úplně u zádele, klidně si tady založíš už třetí profil.

zjentek

Proč zmiňuješ ČR jako takovou, když téměř všechna tato a podobná videa jsou pouze z Prahy.

Gestas

Jeden feťák jaro nedělá.