Kepler

Zažili jste někdy pocit štěstí a spokojenosti, že jste zase doma? V kterém případě?

Někdo sice říká, že všude dobře, tak co doma? Takový člověk asi moc dobrý domov nemá, ale myslím si, že většina lidí je na svůj domov dost fixovaná.

Nejlepší odpověď
quentos

Po návratu z každé delší cesty, zejména zahraniční, a to i z dovolené.

Další odpovědi
Drap

Ne jednou. Takové chvíle nebývají nijak vzácné, pokud se člověk trochu pohybuje a nesedí jen doma Je rád že je doma, i když se vrátí třeba z míst, kde mu bylo dobře. Doma je zkrátka doma. Vyjmenovávat všechny případy nebudu, ani bych si nevzpomněl, ale jako příklad dobře poslouží den, kdy jsem se vrátil z vojny.

marci1

Já jsem se těšila vždycky nejvíc domů z nemocnice. To blaho ve své posteli, své vaně, prostě zase doma mezi svými. 🙂

dudu

Nejsilněji jsem tento prožitek pocítil loni po návratu z léčebně náročného pobytu postuně ve třech nemocnicích. V mládí pak na začátku prázdnin, kdy načas končil tuhý režim na internátě vzdálené střední technické školy – zejména v prvním a druhé ročníku.

iceT

Když jsem jednou přijala pozvání na cestu kamionem po ČR. Já jako ukecaná ženská, jsem si naivně myslela, že si cestou poklábosíme, nešlo to, hukot v kabině, v noci horko a musela být zavřená okna kvůli komárům, brzy ráno mě vzbudilo houpání kabiny při vykládce, pak se jelo někam jinam zase naložit, strašně se mi chtělo čurat, ale nesměla jsem vystoupit z auta, až když jsme vyjeli z toho areálu a pak se jelo nazpět. Ale cesta trvala celý den, jelikož řidič nesměl na dálnici a mohl jet jen po okreskách, protože to byl pátek a na dálnici se smělo až po 21 hodině.
No co dodat, tento život není pro mě.

Kajoch

Mockrát…při každém návratu ze zahraničí, nemocnice a v neposlední řadě po ukončení vojenské základní služby.

aliendrone

Zpravidla VŽDY! Nechápu lidi, co „rádi cestují“, doma je DOMA. Bohužel jak na potvoru se mi toho cestování (a nezřídka s tak impresivními zážitky, že bych si je RÁD odpustil) v životě „poštěstilo“ TOLIK, že dnes už ho vyloženě NESNÁŠÍM!

Jenže víš jak to chodí, Murphyho zákony a odříkaného chleba dostaneš VŽDYCKY největší krajíc. :( :( :(

Úplně se ztotožňuji s marci1, žádná postel na světě NENÍ ani z desetiny tak dobrá jako ta, co mám v ložnici. ;) :D :D

Ametyst

Při návratu ze sněhové vánice.

Emefej

Nesčíslněkrát.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.