Vy, kteří pracujete PO- PÁ denní směnu, šli byste o svátcích na brigádu do obchodů si přivydělat nějakou tu korunku?

Nejlepší odpověď
iceT

Když jsem pracovala ve studené kuchyni, kde se pracovalo neděle-čtvrtek, tak bylo běžnou praxí jít na chvíli do práce i v pátek anebo v sobotu. Byla to ale otázka jen pár hodin, nikoliv celé směny. Prostě jen udělat pár čerstvých chlebíčků nebo obložených talířů. Ale bylo mi dvacet a dnes je mi 2× tolik, takže asi bych už nešla.

Další odpovědi
tforro

Já zpravidla pracuju po-ne a když mám náááhodou půl dne volna, tak vymejšlím co dělat abych neseděl na zadku. Takže i kdyby to mělo být za pytel brambor, tak bych klidně šel (jednorázově), abych se nenudil a především dělal něco jiného než ten můj klasický stereotyp.
Ale to už je moje praconví deformace. Pořád něco dělat…

anonym

ne, nepotřebuji to

Agneta

Takže ti ještě stále jde o tuto otázku: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-chce-obchodaky-zavrit-na-svatky-a-kdo-ne
Doporučuji každému, kdo by se tím chtěl zabývat, se nejdříve informovat (stačit bude už ta bohatá diskuze na výše uvedené otázce). :DDD

isteron

Cez Veľkonočné sviatky a Vianoce sú väčšie predajne zatvorené.

Awe

Co bych dal za pracovní dobu po-pá přes den… Nedívej se na obchody a lidi tam pracující jako na něco odlišného od ostatních. Oni nejsou v dnešní době vůbec nic vyjmečného že musí makat přes svátky. Kolik já znam lidí co makají a nikdo se je na nic neptá. Když se to někomu nelíbí ať si najde jinou práci, však je nikdo nedrží.

quentos

Tak to ani náhodou, mám vobě ruce levý, moc bych jim tam nepomoh…

Kelt

Pokud člověk nemá peníze a může si je vydělat, tak proč ne. Já bych šel, ale už nějakou brigádu mám a také dělám. Nebo chceš vědět, zda v tomto národě ateistů si raději půjdeme přivydělat peníze na brigádě, místo abychom světili Velikonoční svátky?

Mc Merkurion

… oni prodavači jsou nějací jiní lidé, že se tady neustále probírá, zda bude otevřeno o svátcích či nikoli? chtěl bych vědět, kdo krom státních úředníků a učitelů o svátcích nepracuje (oni i jiné firmy,když se honí zakázky dělaj o víkendu), já jich totiž (aspoň v mém okolí ) moc neznám – a to tu jsou i fabriky a soukromníci …
… a mimochodem,proč to chtěj zakázat jen velkejm obchodům a ne večerkám? tam už se nepracuje?