nyjono

Vy, kdo máte BÚ v České spořitelně. Volal vám bankéř, aby se zeptal, jak se vám daří?

Mně ta reklama přijde trochu ujetá.
Když jsme něco potřebovali na pobočce, často vůbec nevěděli, která bije. Museli jsme přijít jindy, nebo běkolik sáhodlouhých telefonátů atd atd. A ve výsledku to stejně bylo jinak.
,,

vy, kteří máte BÚ v České spořitelně, volal vám bankéř, aby se zeptal, jak se vám daří?

Odpovědi
Gonfaloniér

A víš jistě, že byl z BÚ? Mohl to být nějaký podvodník nebo jen provokatér.
Já bych to považoval za spam, kdyby mi někdo takhle volal z mojí banky. Nemám rád, když mě kontaktuje někdo (práce, škola, obchody, podniky, e-shopy, banky, operátoři a různé instituce) a nemají k tomu nejmenší důvod. Kdyby se jednalo o něco důležitého nebo ode mně opravdu něco požadovali, tak neřeknu. Ale už se mi párkrát stalo, že kvůli podobnným věcem mi volali z různých e-shopů jen aby se zeptali na úplné nesmysly. Objednávám z e-shopů, aby to bylo rychlé, abych do těch obchodů nemusel jezdit a nemusel se s nimi vybavovat. Něco jiného je, když volá dopravce ohledně doručení balíku. Ale volat neznámým, v podstatně jen obchdodním (a jiným) partenrům, jen aby se zeptali, jak se mám, považuji za spam a hloupost. Vnímám to jako obtěžování, o které fakt nestojím. Už vůbec ne o ten předstíraný zájem.

nyjono

Gonfaloniér, nám právě nikdo nevolal. Ale v TV běží reklama, ve které jsou klienti nadšeni, že po nich bankéř nic nechce ani nenabízí, jen se ptá, jak se mají.
Tak mě zajímá, jestli v reálu taky někomu volali.

Gonfaloniér

Áha, já přeskočil tu první větu v popisu otázky. Měl bych číst pozorněji :)
Myslím, že v reálu takhle nikomu nevolají. Neslyšel jsem o tom. Vědí, že by s tím nepochodili. Je to obtěžující.
Ale tuhle reklamu jsem neviděl.