dust8

V jakých věcech se dle vás konkrétně liší masturbace od skutečného sexu? Je to opravdu tak neskutečně neporovnatelné?

Nejlepší odpověď
da ny

Tak, možná „chybí“ to funění u ucha 😉
Sex může přinést rozčarování, zklamání i bolest.
Při partnerském sexu hraje zásadní roli kvalita vztahu.

Další odpovědi
WordPress

Je to jako s jídlem, masturbace je jako levná náhražka z konzervy

Samtibalfars

Krom nesrovnatelného zážitků se také Liší v hormonu, který se uvolňuje. Ten při masturbaci je málo intenzivní a jakoby umělý.

Když je člověk málo zkušený, může se stát, že v tom není rozdíl a oba zážitky jsou stejně intenzivní.

zjentek

Určitě záleží na fantazii. Když ji máš, tak je to prakticky totéž. Když ji tvá partnerka nemá, pak je neporovnatelně lepší ta masturbace. 🤷‍♂️

cappuccino

Konkretne? Chybi ty veci kolem – treba sklenka vina, popovidani, to napeti ve vzduchu, touha, vzruseni a jak spravne pise Da ny to funeni do ouska!
A pak po aktu to vzajemne uvolneni, dobra nalada, teseni se na dalsi plany!

paul1

Jako fór se říká, že nejbezpečnější sex je takový, kdy partneři sedí k sobě zády a každý si to dělá sám. Nehrozí otěhotnění, ani přenos pohlavní nemoci 🙂

zjentek

Santibal to sis ale splet to není hormon. To už jsi ovíjený ženským plémě a pod jeho vlivem.🤷‍♂️