dust8

V hospodách jsou zatažené závěsy, protože lidi nechtějí pít, když je uvnitř slunečno?

Odpovědi
marci1

Jednou jsem se v hospůdce zeptala, proč je tu tak temno a bylo mi odpovězeno, že hosté mají raději „temno“. Zřejmě jim to pak připomíná večer a více toho vypijí, možná … 🙂 Chtěla jsem si přečíst noviny a obsluhující mi rozsvítil (zřejmě jen na dobu nezbytně nutnou, než dočtu a odejdu). Někdy je to fakt docela legrace! 🙂

dubraro

To asi nebude ten důvod. Vždyť za hezkého počasí hosté raději pijí venku na zahrádce. Spíš možná proto, aby uvnitř bylo méně horko. Nebo je tam hrací automat, který nesmí být vidět z ulice.

arnoldek

protože kalba začiná vždy až večeeeeeeeeer