zjentek

Tohle je tedy pěkně hloupá hra, no není!?

Pokud nás vážně stvořil nějaký mimozňemštan (a je mně volný proč) tak to je tedy pěkně debilní hra. Děkuju. 🙏

Nejlepší odpověď
VaclavZeman

Já si myslím, že jsme nebyli stvořeni mimozemšťany, ale ani Bohem. Ale věřím, že vesmír vznikl činem Božím, božím, anebo mimozemským. Ale tyto tři věci se nevylučují. Ale třeba je to jen tím, že naše civilizace a prostě my – lidé – jsme tak hloupí a nepochopíme, co bylo před velkým třeskem. Možná to však jednou pochopíme. Taky jsme dříve potřebovali Boha, než přišel Darwin.

Haribol.

Další odpovědi
Rokio

Podle mě velmi vyspělá mimozemská civilizace je na úrovni bohů a klidně nás mohla stvořit.

Myslím si, že buďto je Bůh sám vesmír nebo jsou bohové mimozemšťané na velmi vysokém stupni vývoji. Jsem tímpádem věřící.

Domnívám se, že stvoření lidstva mohou brát marťané jako vědecký projekt.

aliendrone

Kdo ví? Nemůžeš vyloučit že nás fakticky stvořil nějaký mimoň-zemšťan. Jen u některých jedinců je důvodná pochybnost o jejich vzniku/stvoření, bo pravdeěpodobně nevyšli z dělohy, ale rozkazem. 😉 😁

elkon

Kdybys chodil do školy, tak bys o vzniku života na zemi něco věděl a nepsal bys zde hovadiny.

Roman71

Zjentku, jen podotýkám, že pravidla téhle „hry“ si určují lidé sami.
Pak se ale není čemu divit, jak neblahý dopad to na „hráče“ má, tedy aspoň na tu většinu, kterým menšina vládne. Samozřejmě, že lidé jisté zákony potřebují, ale ignorováním těch původních a budováním vlastních, si to lidé neusnadňují.

M i r e k

Jednou jedné zvláštní bytosti jsem při meditaci položil podobnou otázku. Nevím přesně, kdo to je, jestli mimozemšťan nebo duch nebo jen halucinace nebo co. Dostal jsem velmi zvláštní odpověď: „Všechno, co se může stát, se dříve nebo později musí stát.“
Z dalšího rozhovoru jsem si odnesl asi tohle: Z tak nekvalitního materiálu (z hmoty = z ničeho) se prostě nic lepšího udělat nedá. Ale i tak je tenhle svět lepší než žádný svět. Díky němu existuje přátelství (a nepřátelství), láska (a nenávist), soucit (a bezohlednost), atd.
A my máme tu úžasnou příležitost, že se můžeme rozhodnout, na kterou stranu se postavíme. Děkuju.

zjentek

ElkoNE tys strašně out tvůj mozek je strašně out nechápu jak může být někdo takhle staromódní… ne, oprava-ZASTARALÝ! 🤦🏼‍♂️🐿️