Savier

Těšíte se na zimu?

Napište prosím proč ano / ne. Děkuji.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
elkon

Ne

Není k tomu žádný důvod. Naopak, nutnost topit, uklízet sněhovou břečku, kratší den a možná by se ještě něco našlo.

Další odpovědi
Rokio

Ne

Ne, protože je to moje nejméně oblíbené roční období. Nemám rád chlad. To už mi méně vadí léto.

OmylCZ

Ne

Ne protože se člověk musí navlékat jak idiot a to není moc pohodlné

jirka F

Jiná odpověď

Řeknu to asi takto když tady napadá hezký pohádkový sníh a silničáři jsou aktivní. Tak mně ta trocha chladu nevadí, ale pozor pod –15°c už hrozí obrna lícního nervu.

Drap

Jiná odpověď

Těším se na každé roční období. Všechna jsou pěkná a každé nov přinese něco nového.