zjentek

Taky, když vás tady v odpovědi „sestřelej“, tak víte, že se musíte zvednout a JÍT DÁL?

Sociální cítění.

@Vojto24: Vojto ty tady celý princip webu strašně kazíš… ale až neuvěřitelně, fakt. Tož nebuď takový „nepřítel věci“. Venkoncem si myslím, že teď bušíš hlavou do zdi ty… nebušíš? Klidně mně můžeš nějak smysluplně odpovědět, jestli chceš. Já to pochopím, děkuji.

Nejlepší odpověď
ivzez

Ano.

Další odpovědi
Vojta24

Hlavně pokládej co nejvíc podobně nesrozumitelných dotazů a bude ti zas „dobře“.

Téhle terapii se tuším říká: „bušit hlavou do zdi“.

anonym

Asi nerozumím.

Pokud něco nevím a zeptám se, tak většinou dostanu odpověď. Nevim, co by mě na tom mělo sestřelit?

Jestli narážíte na ten víceméně spam dementních otázek některej uživatelů, na to můžu říct snad jen, že na blbou otázku dostanete blbou odpověď.

zjentek

Ivzez, já věděl, že vás sem dostanu. Zdrasvím vás! (;

ivzez

Díky.
Snad zase hned tak nezmizím.

zjentek

Vojta, tvl ukaž mně jednu… Ukaž mně JEDNU NESROZUMITELNOU! Klidně projev svůj subjektivní názor, nebo pohled, nebo co to máš… se nestyď.

zjentek

Tak to už's ujel zjentek…

led

zjentek, doporučujem klasickú japonskú stenu (z papiera, textilu) 🙂
Je pre hlavu bezpečná https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=japonska+ste­na&client=avg&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ved=2a­hUKEwjj1OmttdnqAh­VtRhUIHQFwAhkQ_A­UoAXoECAwQAw&biw=1280­&bih=832

zjentek

Led, to ste sa pomylila… toto je treba doporučit vojtíškovidvad­saťštyrke..

led

Môžte mu to darovať 🙂
Ja som len nechcela, aby ste si ublížili