Lucyfer

Tak co, žije ta Bartošová nebo ne?

Nezajímám se o celebrity… jen jsem tuhle viděla příspěvek „minuta ticha za Ivetku“ a vzpomněla jsem si, že jsem snad kdysi někde četla, že ji vyfotili v restauraci… tak nevím, zda tomu věřit.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Co je věrohodnější: vyjádření několika profesionálů (přivolaný lékař, policisté, co to vyšetřovali, patolog) nebo "nějaký článek kdesi na internetu?

Další odpovědi
anonym

Má se asi stejně jako Tupac.