kasdanman

Stal by se Karel Gott prezidentem kdyby v roce 2019 nezemřel a dnes kandidoval v prezidentských volbách?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Kdyby, kdyby, kdyby…

Další odpovědi
cappuccino

Ne. Karel Gott mel jine poslani. Politika nebyla v zadnem pripade jeho prioritou.

Filip84

Kdyby rostly na stromech hřiby, co by dělali hřibaři?
Kdybych neměl nohy, na co bych si dal kalhoty?
Kdyby se naráz všichni ve škole pořádně učili, kdo by uklízel hajzly?

Podobných – pitomých – otázek už jsem za život slyšel. Hřiby na stromech rostou, akorát jsou to jiné hřiby. I kdybys neměl nohy, kalhoty potřebovat budeš, akorát se ohnou, nebo zkrátí. A všichni se nikdy pořádně učit nebudou, a i kdyby, kde není, ani smrt nebere.

Tohle je to samé. Vysoce kovaný soudruh Anticharta Karel Gott, jehož životním motem bylo „kam vítr, tam plášť“, naštěstí, prdí do hlíny. A umrlec takto kandidovat na presidenta nemůže, až tak ta naše demokracie ještě nepokročila! („To vy mate v posadce takovou demogracii, že si každy střili, kdy se mu zachce!?“) 😂😂😂

da ny

Ne.
Karel Gott by nebyl tak „hloupý a chtivý“, aby v 84 letech kandidoval na prezidenta.
Měl období, kdy se k dění a politické situaci často vyjadřoval. Byl chytrý, znalý, sečtělý i moudrý. Nepotřeboval se touto cestou zviditelnit, živit, netoužit po moci. Věděl, že tady kvetla závist, nepřejícnost některých „ukřivděných“ a neschopných objektivního pohledu na věc (i s odstupem času). Po narození dcer se v tomto směru, na veřejnost odmlčel.
Měl jiné priority.

paul1

Možné je všechno. Určitě by měl velkou podporu u lidí.

elkon

Je to hloupost, protože takový nesmysl by jej jistě nenapadl. Natolik jsme jej znali.