Rokio

Skončí většina bláznů v pekle, nebo v očistci?

Bude mít průměrný blázen šanci se napravit v očistci?

Odpovědi
zvonisek

Jak který. Já osobně se plánuji prevtelit do některého z vlivných politiků či budu sekretářku v nebi.

Zdroj: Zkušenosti a touhy

aliendrone

Eh, záleží na konkrétním jedinci. Ohledně tebe jsem se ale zeptal – prý už čerti v pekle malují SPECIÁLNĚ PRO TEBE přechod pro chodce. Tož asi tak. ;) :D :D

Arne1

V blázinci

Drap

O tom kam je kdo poslán se žádná statistika nevede a nikdo z nás se odtud nevrátil, aby mohl podat pravdivé informace.

Kelt

Tak mezi peklem a očistcem je přechod pro chodce a Rokio bude chodit z jednoho místa do druhého a přednášet svoje verše. Nebo navrhne hlasovací soutěž a bude muset rychle opustit dané místo, ale přitom bude stále chodit přes přechod a tam budou blázni jezdit jako blázni, bez nějakých pravidel.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.