Kryšpín

Měl by se nejdříve vyjádřit předseda vlády, ministr zahraničí a ministr obrany

Cenobita

Nikdy nebylo prokázáno, že novičok (pokud to byl vůbec novičok – také nebylo dokázáno) použilo v Británii Rusko. Stejně tak mohou vlastní lidi otravovat domácí britské tajné služby, nebo obecně libovolní teroristi. S největší pravděpodobností jde o hry tajných služeb, přičemž není vyloučena i ruská role.

Server Aktualne.cz je vlastněn Zdeňkem Bakalou, který je jeden z největších zločinců – tunelářů Česka, je tedy zcela nedůvěryhodný a jeho zprávy je nutné přijímat jen opatrně – kriticky.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Aktu%C3%A1ln%C­4%9B.cz