PotterheadCZ

Prosím, kde najdu spolehlivého výrobce náušnic z chirurgické o­celi?

Ahoj, chci se zeptat, zda nevíte o nějaké firmě, která vyrábí šperky z chirurgické oceli na zakázku. Že bych jim jen poslala obrázek a rozměry a oni by mi ho vyrobili, poslali a já jim zaplatila. Jde mi hlavně o přívěšek na krk ve tvaru měsíce a pak náušnice (lapač snů) a takový malý pecičky (piercing) s těmi malými tyrkysovými kamínky, pokud víte, co myslím. Díky :)

Odpovědi
luky.1986

Pokud to bude na zakazku, v 99% budou chtit platbu predem. Proto bych spise zasel do zlatnictvi a osobne se domluvil a omrknul uz jejich predchozi vyrobky a konzultoval.

Mimochodem pojem chirurgicka ocel na zakazku je dost zavadejici. Nemuzes ji pajet a neni tak poddajna jako stribro/zlato.
Opracovani patri spis do rukou strojaru.

nelinka611

Já být tebou, tak zkusím ještě navštívit nějaký obchod, kde prodávají chirurgickou ocel. Můj oblíbený je brosway. Mají tam velký výběr šperků jak z oceli tak ze stříbra.

Jakub Tlapal

Ahoj, já jsem vybral manželce k výročí náušnice z chirurgické oceli tady https://www.sperky-prsteny.cz/ocelove-sperky-s169CZ a byla nadšená 🙂 . Podle mě není nutné nechávat vyrábět náušnice na zakázku. Je takový výběr, že si určitě vybereš. Není to jako prstýnek, do kterého si necháváš třeba něco vyrýt. Todle jsou přeci jenom náušnice.

MarkettB

Taky myslím, že z chirurgické oceli je to spíš o strojařině a nevim jestli by někdo předělával stroje na konkrétní výrobek, ale třeba jo, nevím. Kdybys chtěla ze zlata tak já mam prstýnek snubák odtud prsteny-hodinky.cz jsem moc spokojena. Dávají i další služby k výrobkům, mrkni se na stránky.