Complex

Prodávají se nějaké srandokapsy či vtipy v tištěné podobě, které se opravdu vejdou do kapsy?

Odpovědi
Brblal

Měli jsme kdysi doma malé knížečky Anekdoty, zbavili jsme se jich v antikvariátě.
Na Aukru se můžete podívat, jak vypadají, tam nějaké jsou. Další jsou na sbazar a v knihovně mají těchto knížeček mnoho.

Zdroj: https://aukro­.cz/vysledky-vyhledavani?tex­t=anekdoty

Brblal

Ještě bych dodal, že šířka těchto knížeček byla taková, že se do kapsy daly zasunout. Nevešly by se do kapsičky u košile, ale do běžné kapsy (i u pyžama) by se daly zasunout.