Marta077

Proč si vás holky blokují na seznamce?

Ptá se kamarád. Je to vzhledově hezký chlap, akorát je tmavší (má pigmenty).

Jakoukoliv osloví svou vrstevnici na seznamce ze svého města, každá ho zablokuje. Důvod? Přitom ta zpráva je příjemná, že se chce jen seznámit.

Odpovědi
Justin1

Na to se dá těžko jednoznačně odpovědět. Možná je odrazuje jeho tmavší barva, možná moc malý věkový rozdíl. Možná je nějaký problém v tom, co jim píše, třeba píše, že se chce seznámit, ale nepíše, co ho zaujalo na oslovené ženě, takže jí to připadá málo osobní.

dubraro

Mne si neblokují, já na žádnou seznamku nechodím.
Ale co jsem se doslechl, fungují internetové seznamky často jako inzerce různých forem prostituce. Tedy slečně nejde ani tak o to, jak chlap vypadá, ale kolik nabízí peněz či jiných benefitů.

Drap

Mně si ještě žádná na seznamce nikdy nezablokovala. Možná e t způsobeno tím, že na seznamky nechodím.