Smack

Proč si někteří lidé hrajou na drsňáky?

Nejlepší odpověď
quentos

Protože to imponuje opačnému pohlaví.

Další odpovědi
zjentek

Nejde o hru. U chlapa jde o přirozenost, i když často potlačovanou zákony. Drsňáků dnes nikde nevidíš tak o co jde, tahle doba je vyloženě pro princezny. Poslušné, vychované a připravené vykonat, co se od nich čeká. Mladí chlapci nevědí co s tím, mají hokej v identitě a tak se začínají líbat mezi sebou, odívat do ženskýho a prostě dělat všechno proto, aby v takové společnosti splynuli s davem a přežili. Logicky chtějí být taky PRiNCEZNY. Rovnoprávnost VŠEM a dědictví odkazovat mazlíkům. Vivat kultura a společnost!

Zakroutit krkem každýmu, kdo vypadá, chová se a hovoří jako buzna, zahynuli by miliony! To je nemožné, tak nač si hrát na drsňáka? Heh? Zbytečný… třeba mě by něco takovýho VŮBEC NENAPADLO D; D; D;

Gendero

Mindraky

elkon

Protože mají jak se říká „v kouli vymeteno“.

Disraeli

Ego, to je vše. Drsňáckými řečmi si navíc připadají skutečně silně.
Též podléhání okolí a trendům (vyjadřuje se tak někdo jiný – často nějaký vzor, někdo slavný).

Postmaster

Přelidnění dělá z lidí pokrytce

Ametyst

Protože doba si žádá akci, a ne kecy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Á propós, nač si hrát na drsňáky, když příroda to udělá za nás? Proč? No protože zhýčkaní a JEMNÍ* jsou ve své naivitě přesvědčeni, že NIKOMU/NIČEMU na světě neškodí. Přesný opak je však krutou pravdou.

(*Smějící se bestie s maskou na tváři.)