Proč profesoři nenaučí roboty aby pracovali za lidi?

Všude je profesorů už jako much, ale když se posadí inteligentní roboti do školní třídy, a mají naučit roboty, aby roboti pracovali za lidi, tak profesoři dokonale selžou, a roboti si řeknou, profesoři jsou tak hloupí, že ani neumí naučit roboty tomu, aby pracovali zde všude místo pomalých a chybujících profesorů a politiků, přitom se staří profesoři chlubí mnoha tituly, a věší si tituly na stěny kanceláře, nebo si je píší na vizitky, ale v praxi profesoři totálně globálně selhali, budeme logicky muset nejprve vyrobit roboty profesory a politiky, co bylo to bylo, dnešní doba je už digitální a robotická.

Odpovědi
Kepler

A nepracují snad? V každé vyspělé továrně jsou desítky robotů. Zatím specializovaných, jiné nepotřebujeme.

dudu

Kouba, ty asi ve snaze nás poBAVIT vypouštíš stále větší „moudra“. Věz ale, že cca do dvaceti let se praktické realizace své myšlenky dočkáš. Především však bude nutno reagovat na skutečnost, že práce zbude třeba jen pro 50% populace, ale přitom i pro nepracující musí být vytvořeny důstojné životní podmínky. Určité modely jsou již k dispozici a budou dále propracovány. Nejdůležitější je zabránit ztrátě motivace a pocitům zmaru u mladé generace, neboť pohled do historie ukazuje, že s přemnožením mladých mužů mezi 20 až 25-ti léty v regionu velmi často souvisel vznik nepokojů a válek. Tito ambiciozní jedinci logicky usilují o seberealizaci, vydobytí životního prostoru a naplnění svých ideálů. To se ostatně dnes děje téměř na celém území severní Afriky. A přitom kvůli ztrátě iluzí a pocitů marnosti se radikální islámisté rektrutují hlavně ze skupiny středně a vysokoškolsky vzdělaných jedinců nikoliv, jak se obecně míní, z nejnižších vrstev obyvatelsva.

Tondaotm

Roboti s lidskou a vyšší inteligencí jsou zatím pouze utopie. Zdaleka na to nestačí ani současný hardware ani software. Jinak jak píše Kepler specializovaní roboti už místo lidí pracují.